Şİrket Profili

ArtPack, 2010 yılında Eskişehir’de kurulmuş paketleme ve ürün koruma alanlarında üretim, tasarım, mühendislik desteği ve tedariği oluşturan özel teşebbüs firmasıdır. 

Sevkiyat kasa ve paletleri, Taşıma ve Koruma Süngerleri, Yalın Üretim Sistemleri tasarlamak ve üretmek ve tüm bu bileşenleri harmanlayıp hizmet vererek Eskişehir ve çevresindeki illere tedarik sağlamaktadır. 

Geleneksel yöntemlerle üretilmeye alışılan kasa, koruma süngeri vb. ürünleri, teknolojik altyapı desteklerini de kullanarak CNC tezgahlar ve bilgisayar kontrollü cihazlarla ürüne özgün şekilde hatasız, ekonomik ve seri bir şekilde üretim sağlayarak çözüm ortağı olduğu TAI, TEI, Alp Havacılık, Savronik, Eczacıbaşı, Nurol Teknoloji, GKN Driveline gibi bir çok değerli firmaya destek sağlamış ve bu firmalarla beraber büyümüştür. 

Çözüm ortağı olduğu firmalara verdiği destek ile değerli ürünlerin ABD, Fransa, Almanya, İngiltere, Rusya vb. bir çok ülkeye sorunsuzca gönderilmesinde rol ve görev üstlenmiştir. 

Kosgeb üzerinden 2 adet ar-ge ve ür-ge projesi tamamlamış ve bu projeler ile birlikte teknolojik yatırımlar yaparak paketleme ve ürün koruma alanına farklı bir bakış açısı kazandırmaya çalışmıştır ve benzeri konularda çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYON

Paketleme, Ürün Koruma ve Yalın Üretim alanlarında sahip olduğu mühendislik ve tasarım kabiliyetlerini de kullanarak çözüm ortağı olduğu firmaların değerli ürünlerinin sevkiyat sırasında korunmasını sağlamak, tasarım desteği vererek çözüm ortaklarının üzerinden iş yükü almak ve çözüm ortağı olduğu firmaların sevkiyatlarında ekonomiklik kazandırmak misyonlarımız arasındadır.

VİZYON

Paketleme alanına getirdiği mühendislik ve her parçaya özgün tasarım ve üretim yaklaşımını, dünyaca ünlü firmalara tanıtabilmek ve destek sağlayabilmek, hedef ve vizyonlarımız arasındadır.