PE Sünger Ürünler

PE(polietilen) köpük, firmaların ürünlerini fabrika içi veya fabrika dışı sevkiyatları sırasında zarar görmeden ulaştırabilmek ve maddi zararı engellemek üzere kullanılabilir. ArtPack, bu çalışma alanında, ürün koruma parçaları tasarlamak ve üretmek üzere kurulmuş Türkiye genelinde ilk şirketlerden biridir. Bu sebeple, PE köpük tasarımı konusunda büyük tecrübeye ve kapasiteye sahiptir. ArtPack, ismini oluşturan "Sanat" ve "Ambalaj" kelimelerini bir potada eriterek, ambalaj tasarımlarına mühendislik bakış açısı katmıştır. 

Artpack, çalıştığı firmaların tamamına ürün koruma sağlamış ve olası maddi zararların önüne geçmiştir. Çözüm ortağı olduğu her firma ile beraber tasarım ve üretim çalışması yaparak, korunması istenen ürünlere özgün yeni tasarımlar yaratmıştır. Bu yeni tasarımlar ile yapılan sevkiyatlar sonucu, özellikle ABD ve Almanya menşeili firmalar tarafından övgü görmüş olup, ürün korumaya verilen önemi göstererek çözüm ortağı olunan firmalara prestij kazandırmıştır.

Artpack, mühendislik bakış açısının gereği olarak, çözüm ortağı olacağı firmaların ilk olarak problemlerini yerinde ziyaret ederek tespit etmektedir. Fabrika içi veya dışı sevkiyatlarında, fabrika içi depolama, istifleme ve tezgahlarda bekletme sırasında, özellikle çalışanlar tarafından oluşabilecek her türlü zararı yerinde inceleyerek ve problemi saptayarak, çözümün yolunu şekillendirmeye başlamaktadır. Bu konuda büyük tecrübe kazanmış ArtPack, çözüm ortağı olduğu firmalara, en ekonomik ve problemi ortadan kaldıran kesin çözümü bularak çözüm ortağı olduğu firmalara yardımcı olmaktadır.